REFERENCE OD KARLA PRCHLÍKA

REFERENCE od Karla Prchlíka, který se zúčastnil série workshopů „Manažerská škola středního manažmentu“ pod mým vedením. Firma: Optimal-Energy.cz, a.s.

23.11.2017

„UF UF UF, tak mám za sebou další mé vzdělávání a jsem neskutečně nadšen.
Ne z důvodu, že je konec půlročního studia, ale co jsem se vše naučil a kam mě tato škola posunula, respektive nasměřovala a to nejen v pracovním životě ale i v tom soukromém.

Musím přiznat, že jsem nastupoval s pocitem nejasnosti z neznámého a také trošku s pocitem, že musím, ale dnes nelituji, jak té investice času tak i peněz.
Maťo není levný a dneska vím i proč, za kvalitu se musí zaplatit, ale každopádně toto vzdělání beru jako jednu z mých nejlepších ienvestic, které mně vydělá několika násobně více nebo také, které mi ušetřilo dost peněz i do budoucna a nejen peněz ale i času, nervů a také falešných očekávání něčeho, co nemůže přijít.

Opravdu nikdy jsem nezažil tak kvalitní vzdělávání, ve smyslu toho, že každý milimetr textu je pravdivý a v praxi naprosto použitelný a to co je pro mě nejdůležitější i funkční, ověřené mou osobní aplikací do praxe. Pro některé to může být problém přiznat si, že doposud něco dělal špatně nebo najít vnitřní odvahu pro zavedení změn, protože každá změna sebou nese přirozeně některé ztráty, ale zároveň i přinese něco nového neznámého nebo doposud i něco nepřestavitelného, že něco začne fungovat i když ostatní tvrdí opak. Každopádně chci poděkovat George Whiteheadead, že mě dokopal k tomuto studiu, Bohumila Prchlíková že mě podporovala a má se mnou trpělivost a ohodnotí každou mou změnu, ale především největší poděkování patří Martin Kolenicka za to, že je, díky Maťo.“

 

Související příspěvky