HCA Klub

Setkání plné inspirace, které Tě nakopne

Kdy:

31.8.2023

16:45 – 19.45

Na téma:

"Jak zvýšit efektivitu u sebe i svých podřízených"

Cena:

Osobně: 450,- Kč vč. DPH
On-line: 333,-Kč vč. DPH

Jedná se o pravidelné setkání plné inspirace a motivace, které pořádáme v HCA Czechia, pro naše stálé VIP klienty.

Účelem je „nakopnout“ a inspirovat klienty do dalších dnů a pomoci jim s aplikací manažerského know-how do života.

Probíhá 1x za měsíc, zpravidla poslední čtvrtek v měsíci.

Rezervuj si své místo:

 

Průběh HCA Klubu:

HCA Klub probíhá pravidelně každý měsíc, zpravidla poslední čtvrtek v měsíci, v Brně. 

A je složen ze dvou bloků přednášek, které vede Martin Kolenička, případně pozvaný host. Mezi bloky je jedna cca 20-ti minutová pauza na diskusi s občerstvením.

Probíhá v Brně, na Jižním náměstí 158/20a, Dolní Heršpice.

V případě, že se na Klub nahlásí minimálně 5 klientů on-line, pak Klub vysíláme souběžně i přes ZOOM.

Na Kluby jsou zváni pouze stálí, VIP klienti HCA, kteří mají za sebou vybrané manažerské semináře, či kurzy HCA. 

Na HCA Klubu se již navazuje na témata, které klienti znají ze seminářů, a jde se v jednotlivých tématech více do hloubky. Proto je předchozí absolvování minimálně základních šéfovských seminářů nezbytností.

Pozvánky se rozesílají e-mailem. 

Přihlásit se je možné přes tento web, nebo přímo přes pozvánku v mailu.

Pokud patříš mezi naše stálé klienty, pozvánky Ti ale nechodí, a na Klub bys rád/a chodil/a, tak nám napiš na mail: marketing@hcaczechia.cz, a my to rádi prověříme a obratem Tě budeme informovat.

Proč si Klub nenechat ujít?

Získáš inspiraci od úspěšných podnikatelů

Potkáš se zde s našimi stálými V.I.P. klienty, kteří mají za sebou stejné semináře a informace jako Ty. Dokážete se tedy navzájem inspirovat o tom, co a jak jste již zavedli do praxe. A můžete si navzájem vyměňovat své vlastní zkušenosti.

Funkční know-how

Každý Klub je zaměřený na jedno konkrétní, aktuální téma. Navazujeme na to, co již znáte ze seminářů a kurzů a jdeme v tématu více do hloubky, tak abyste jej dokázali následně sami zavést do firemního života. 

Motivace a "nakopnutí" do dalších týdnů

Cílem těchto setkání je "nakopnout" a namotivovat klienty do dalších týdnů. Sami totiž víme, že není jednoduché být na postu majitele a protláčet nové nápady a postupy do firmy. Kluby proto slouží k tomu, abychom Ti dodali novou energii a chuť do dalších týdnů. Nejsi na to sám, jsme v tom všichni s Tebou.

Jedinečná příležitost pro setkání s přáteli

Na Klubu máš možnost se s ostatními klienty více poznat navzájem a vytvořit nová přátelství. Budujeme zde komunitu lidí se stejnými zájmy - tj. vybudovat stabilní a úspěšné, etické firmy. Nemusíš se proto bát na cokoliv ostatních zeptat, všichni Ti rádi poradí a pomůžou.

Dobrá atmosféra a relax

Snažíme se tady vždy zajistit příjemnou a přátelskou atmosféru, ať můžeš trochu i zrelaxovat a občerstvit se po celém dnu. Diskuse s ostatními je vždy na každém, jak se kdo zapojí. Pokud máš náladu spíše jen poslouchat, tak můžeš. Pokud chceš říct svůj názor, či vlastní zkušenost, také můžeš. Nikdo Tě do ničeho nutit nebude 🙂