Kniha návštěv

Re: iCollege přednáška

Ďakujem Lukáš :-))

Kurz Obchodních Dovedností

byl jsem na kurzu obchodních dovedností a musím říci, že určitě stojí za to! Zpětně mohu říci, že by měl stát 2x více, když si vezmu získané informace.

Náprava života funguje

V létě jsem díky Martinovi absolvoval první část auditingu a odhodlal se k Nápravě života. Musím přiznat, že to chtělo velkou odvahu oslovit neetiku ve svém životě a díky impulzům Auditorky a Martina udělat zásadní rozhodnutí a odhalení.
Dnes jsem o kus svobodnější člověk a rád bych se podělil o pár zásadních zisků...: Situace, když vím, že bych měl konat a hledám výmluvu proč nemohu a nekonám se mi vrátí ve formě bariéry a omezí mou svobodu. Dělat věci, které mi nedávají smysl jen proto, že je někdo jiný po mě chce, je porušení mé osobní integrity a škodí mi. Je mnohem lepší dělat jen Ty věci , které mi smysl dávají. a také mne to víc baví. To je svoboda a za tu děkuji... Držím palce každému, kdo má odvahu se pustit do nápravy věcí, které v minulosti způsobil, MÁ TO SMYSL a JDE TO !

Pochvala

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Martinu Koleničkovi za všechno, co pro nás dělá. Opravdu výsledky se dostavují! Chodíme za ním s manželem, protože máme problémy s komunikací a můžu potvrdit, že nebýt pana Koleničky, už by naše manželství možná nebylo. Díky němu se cítíme skvěle, náš vztah a vzájemná afinita vystoupala do nejvyšších stupňů a jako důkaz máme třetí dítě, které jsme už neplánovali. :-))
Má zvláštní charizma, dokáže člověka nabít pozitivní energií a předat spoustu zajímavých poznatků. Je moc fajn člověk a těšíme se na další spolupráci. Všem co chtějí poznat cestu ke štěstí a úspěchu doporučuji!!
J.P.

Kološta ahoj

zastav sa v BA niekedy...stránka je pekná...sme na teba hrdý tu pri Všiváku.

Re: Kološta ahoj

Ahoj Dodko,

zastavím sa :-))

Nech sa ti darí....
MAťo

Pravda pravdúca..

Inšpirujúce, pravdivé :-)) .....ťažko sa realizuje kde veľa brzdičov a malo ťahúňov a veeeeľa tvrdohlavých majiteľov na vrchole...ale ťahúni sa nikdy nevzdávajú :-))

Pozdrav a zabrdnutie

Čau Maťko, vieš, že obľubujem sedliacky rozum a to som cítil aj pri čítaní pár riadkov na tejto stránke, čo ma potešilo. Prajem ti veľa entuziazmu a chuti meniť veci, ktoré sa pre iných zdajú byť nezmeniteľné. Vždy je to výzva a ty ju zvládaš. V živote nie je potrebné mať len šťastie ale aj chuť to šťastie nachádzať a sem-tam poštekliť, aby nezaspalo. Prajem pekné dni aj v novom roku 2011, lebo ver, že nie je posledný a šťastie praje pripraveným a aktívnym.
Karol L z Banskej Bystrice SR
PS: Maťko, v časti KTO JE ? v poslednom odstavci ti vypadlo písmenko "o" = Je to o ... Alebo ako ťa poznám, zase si skúšal tých, čo čítajú texty, či ich dôsledne čítajú... Ha-ha

Pozdrav :)

Pozdravujem a prajem iba uspechy :)

Haló, haló - Posádka volá šéfpilota

Ahoj Maťo, tak toto je paráda! Moc se mi www zamlouvá. Krásný koncept BÝT PŘÍKLADEM, Cesta ku štěstí kapitola 6. No a protože ty nechceš slevu zadarmo, tak já nechválím jen tak :-). Máš jedem krásný obrázek v oddělení REFERENCE. Je na něho copyright? A když ano, kolik stojí? podnikani.hrou@napismi.cz

Přidat nový příspěvek