Kniha návštěv

Reference

V prosinci 2016 jsem poznala Maťa Koleničku. Je duben 2017 a mám za sebou 8 školení a 2 kurzy. Je úžasné, jak je to poznat v mém osobním životě i v mojí firmě. Chci ho moc doporučit i celý jeho tým lektorů. Hlavně tu péči, kterou dává klientům a jak je poznat skutečný zájem o to, aby jsme měli přínosy ze školení a opravdu to aplikovali do firem. Děkuji moc

Re: Reference

Ďakujem Gabika,
som veľmi rád, že som mal možnosť odovzdať ktoré prináša úspech a pozitívne hľadiská na život. :-)

Lektorovani

Dobrý večer Martine,děkuji za dnešní lekci v Praze,inspirativní,poučné.ještě více takových lekcí...

Re: Lektorovani

Veľmi pekne ďakujem :-)) Je mi cťou prednašať pre ženy s.r.o.

Podakovanie

No Mato, chcem sa aj takto podakovat lebo nemame stastnie na stretnutie v tvojej rodnej Banskej Bystrici. Neda mi aby som nenapisal aj sem podakovanie za tvoju pomoc uz le tym ze vdaka rozhovorom, kniham ale aj oosobnostneho testu si mi ukazal kde moze byt problem pri vsetkom do coho sa pustim....a cuduj sa svete ono to vsetko funguje,akurat to chcelo sa trosku zatat ,aj ked to obcas stalo vela premahania,ved najlahsie sa ide po vychodenych kolajach tak sa to podarilo. Vdrzal som a hlavne som dokoncil do coho som sa pustil. Vysledkom je , vlastne su vydarene produkty z mojich ruk,ktore ziskali ocenenie aj v zahranici....naozaj staci len jednoducho vsetko premysliet, ziadne zlozite systemy, vediet co chcem dokazat a vydrzat do konca.....dakujem Mato..prajem vsetko dobre v tvojom snazeni ukazovat ludom spravnu cestu...Palo

Re: Podakovanie

Ďakujem Pali

iCollege přednáška

Nedávno jsem absolvoval přednášku "Jak zlepšit prodejní dovednosti" s Martinem a musím uznat, že ačkoliv přednáška trvala jen cca. dvě hodinky, tak pro mne měla velký význam. Jako člověk z IT (vývojář) přirozeně nejsem nadšený z verbální komunikace se zákazníky :-). Martin mi ukázal, že naučit se správně reagovat na podněty člověka, se kterým si povídám, není až tak složité a hlavně mi ukázal, že to má svůj smysl. Díky.

Re: iCollege přednáška

Ďakujem Lukáš :-))

Kurz Obchodních Dovedností

byl jsem na kurzu obchodních dovedností a musím říci, že určitě stojí za to! Zpětně mohu říci, že by měl stát 2x více, když si vezmu získané informace.

Náprava života funguje

V létě jsem díky Martinovi absolvoval první část auditingu a odhodlal se k Nápravě života. Musím přiznat, že to chtělo velkou odvahu oslovit neetiku ve svém životě a díky impulzům Auditorky a Martina udělat zásadní rozhodnutí a odhalení.
Dnes jsem o kus svobodnější člověk a rád bych se podělil o pár zásadních zisků...: Situace, když vím, že bych měl konat a hledám výmluvu proč nemohu a nekonám se mi vrátí ve formě bariéry a omezí mou svobodu. Dělat věci, které mi nedávají smysl jen proto, že je někdo jiný po mě chce, je porušení mé osobní integrity a škodí mi. Je mnohem lepší dělat jen Ty věci , které mi smysl dávají. a také mne to víc baví. To je svoboda a za tu děkuji... Držím palce každému, kdo má odvahu se pustit do nápravy věcí, které v minulosti způsobil, MÁ TO SMYSL a JDE TO !

Přidat nový příspěvek